Susisiekite: +37068477117
  • Cellucor® C4® Original 390g
Akcija - 15%
Prekė sandėlyje

Prekės kodas: PRE-011

Turimas kiekis: 1

Gamintojas: Cellucor®

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €5.65

Šią prekę turime sandėlyje

Sprogstama energija, padidėjęs dėmesys ir didžiulis noras įveikti bet kokį iššūkį... tai yra „C4“ efektas. Milijonai žmonių - nuo pradedančiųjų iki elitinių atletų naudoja C4 prieš treniruotes, kad padėtų savo ambicijas paversti laimėjimais.

Rekomenduojamas naudojimas:
Naudokite vieną porciją (6,5 g šaukštelį) C4 Original, sumaišytą su 150-200ml vandens 20-30 minučių prieš treniruotę. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Porcijų kiekis:
60 porcijų po 6,5 g

Papildą suvartosite per:
60 treniruočių dienų (60 - 150 dienų).

€31.99 €37.64

Talpyklos dydis: 390g
Porcijos dydis: 6,5 g
Porcijų skaičius talpykloje: 60

Maistingumū Informacija per porciją (6,5 g):
Vitaminas C -37,5 mg
Vitaminas B -0,50mg
Folio rūgštis -100ug
Vitaminas B12 -1,25ug
„CarnoSyn“ beta-alaninas –1600mg
Mikronizės kreatino monohidratas -1500mg
Arginino alfa-ketoglutaratas –1000 mg
N-acetil-L-tirozinas -200mg
Bevandenis kofeinas 150mg

Ingridientai:
CarnoSyn® Beta-alaninas, mikronizuotas kreatino monohidratas, arginino alfa-ketoglutaratas, anti-cakino agentai (silicio dioksidas ir kalcio silikatas), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinos rūgštis), užpildą didinanti medžiaga (polidekstrozė), kvapiosios medžiagos, n-acetil-L-tirozinas, bevandenis kofeinas, saldikliai (alcesulfamas K ir sukralozė), vitaminai (L-askorbo rūgštis (vitaminas C), folio rūgštis, nikotinamidas (vitaminas B3), piridoksal-5-fosfatas (vitaminas B6), metilkobalaminas (vitaminas B12), spalva (aliura raudonas ac).

Įspėjimai:
ŠIS PRODUKTAS SKIRIAMAS TIK SVEIKIEMS SUAUGUSIEMS, 18 METŲ ARBA vyresnio amžiaus žmonėms. Nenaudokite šio produkto, jei esate nėščia, maitinate krūtimi ar šiuo metu vartojate nitratus nuo krūtinės skausmo arba jei vartojate vaistus, vartojamus erekcijos disfunkcijai gydyti, pvz., PDE-5 inhibitorius. Prieš naudodamiesi šiuo produktu, pasitarkite su licencijuotu, kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, jei: vartojate antidepresantus, tokius kaip MAOI (monoamino oksidazės inhibitorius) ar SSRI, kraujo skiediklius, nesteroidinius vaistus nuo uždegimo, pseudoefedriną, arba jūs vartojate kitus maisto papildus, receptinius vaistus ar nereceptinius vaistus; arba jei įtariate, kad turite ar esate gydytas, diagnozuotas ar turite šeimos anamnezę bet kokios sveikatos būklės, įskaitant, bet tuo neapsiribojant: aukštu ar žemu kraujospūdžiu, diabetu, glaukoma, nerimu, širdies ir kraujagyslių, psichiatriniais ar traukuliais. , širdies aritmija, insultas, širdies, kepenų, inkstų ar skydliaukės ligos arba sunku šlapintis dėl prostatos padidėjimo. Šiame produkte yra kofeino, todėl jo neturėtų vartoti asmenys, norintys pašalinti kofeiną iš savo raciono arba kartu su kofeinu ar stimuliatoriais iš kitų šaltinių, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, kavą, arbatą, soda ar kitus maisto papildus ir vaistus. Nutraukite 2 savaites iki operacijos. Jei pasireiškė nepageidaujama reakcija į šį produktą, nedelsdami nutraukite jo vartojimą ir susisiekite su gydytoju. Neviršykite siūlomo naudojimo rekomendacijų. Naudokite tik taip, kaip nurodyta. Nenaudokite, jei apsauginis sandariklis yra pažeistas arba jo nėra. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. SAUGOTI NUO VAIKŲ."

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink