Susisiekite: +37068477117

Pristatymas ir grąžinimas

NEMOKAMI PRISTATYMAI

Prekių pristatymas nemokamas, esant šioms sąlygoms:

  • Atsiimant prekes FIT FIT ofise, adresu Žirmūnų g. 139A - 209, Vilnius, Lietuva. Atsiskaityti už prekes galima tik pavedimu elektroninėje parduotuvėje. Pirkėjas, pasiimantis siuntinį, privalo pateikti užsakymo numerį ir savo tapatybę patvirtinantį dokumentą. Prieš atvykstant, būtina susisiekti telefonu +37068477117 ir suderinti atvykimo laiką.
  • Užsakant prekių už 50 EUR ir daugiau, siuntimas Lietuvoje Omniva paštomatais yra nemokamas. Siuntimas į EU ir ne EU šalis yra mokamas ir galimas tik susisiekus su administracija.
  • Užsakant prekių už 75 EUR ir daugiau, siuntimas Omniva kurjeriais į namus Lietuvoje yra nemokamas. Siuntimas į EU ir ne EU šalis yra mokamas ir galimas tik susisiekus su administracija.
 

 

MOKAMI PRISTATYMAI

Pristatymas į namus (Omniva kurjerio paslauga)  - tai populiariausias pristatymo būdas, kai siuntą jūsų nurodytu adresu pristato kurjeris, prieš tai susisiekęs nurodytu telefonu. Kurjeriai siuntas pristato darbo dienomis. Siuntą gausite per 1-3 dienas po apmokėjimo. 

Paslaugos įkainiai:
S dydžio siunta - 4,05 EUR + PVM.
M dydžio siunta - 4,95 EUR + PVM.
L dydžio siunta - 5,99 EUR + PVM.

Pristatant prekes į Kuršių Neriją per Omiva kurjerius, be išimčių galioja papildomas, 32 EUR + PVM mokęstis. Pristatant siuntą į Kuršių Neriją susisieksime su Jumis asmeniškai.

Omniva siuntų savitarnos tarminalai (paštomatai):

Siuntos į siuntų savitarnos terminalus pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo iš FIT FIT sandėlio. Pasirinkus pristatymą į Omniva siuntų savitarnos terminalus, SMS žinute gausite pranešimą su nurodyta informacija siuntos atsiėmimui. Siuntas privaloma atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo SMS žinutės gavimo apie Jūsų siuntos pristatymą. Išsamią informaciją, kaip išsiimti siuntą iš Omniva terminalo, rasite čia. Siuntos yra pristatomos darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.  Išsiųstoms siuntoms, pristatomoms į Omniva siuntų savitarnos terminalus adreso keitimo galimybės nėra.

Paslaugos įkainiai:
S dydžio siunta - 2,06 EUR + PVM.
M dydžio siunta - 2,72 EUR + PVM.
L dydžio siunta - 3,30 EUR + PVM.

 

 

GRĄŽINIMAI

Mielas kliente, apgailestaujame, jog susidūrėte su šia proceso dalimi. Dėsime visas pastangas, kad liktumėte patenkintas. Jeigu susidūrėte su vienu iš apačioje nurodytu atveju, prašome nedelsiant susisiekti el. paštu info@fitfit.lt arba telefonu +37068477117:

  • Gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte.
  • Gavote defektuotą ar pažeistą prekę.
  • Negavote prekės.

Kitais atvejais, prašome atlikti veiksmus, remiantis tinklapyje aprašytomis pirkimo sąlygomis ir taisykėmis.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rašyk
Skambink